Billboard Kiralama

Outdoor ( Açıkhava ) mecralarında billboard kiralama en yaygın olarak kullanılan ve mesajınızı potansiyel kitlenize iletmenizde en yardımcı ve en az bütçe ile kullanabileceğiniz açık hava reklam mecrasıdır.
Haftalık ve aylık kiralama modeli ile satın alabileceğiniz bu mecrada bölgesel ve network bazında da kiralama yapabilmektesiniz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası açık hava mecra kiralama alanında geniş bir reklam ağı ile sizlere sunduğumuz outdoor billboard kiralama reklam mecralarımız tıp, tekstil, otomotiv, ulaşım, eğitim, inşaat, gıda, mağazacılık, hazır gıda telekomünikasyon, e-ticaret ve tüketici elektroniği başta olmak üzere bir çok seçkin sektör kuruluşlarınca yoğun olarak talep görmektedir.

İstanbul Açık Hava Reklam olarak bölgesel reklam ağlarımızın yanı sıra network olarak ta sunduğumuz reklam modellerimiz ile ürün ve mesajınızı kitlenize rahatlıkla ulaştırabilmekteyiz.


Billboard Kiralama Fiyatları Nedir?Billboard kiralama fiyatları; semt, lokasyon ve kiralama haftası bazında değişiklik göstermektedir.
Fiyat değişikliği kiralama süresi ve billboard adeti olarak değerlendirilir ve fiyatlandırılır.
Bu değişkenler ile birlikte en düşük 1 adet billboard ortalama ücreti 600 - 850 TL aralığında değişmekte; yazımızda belirttiğimiz gibi adet ve lokasyon bazında düşüş ya da yükseliş göstermektedir. Ayrıca lokasyon bazında baskı ücreti dahil ve hariç fiyatları sunulmaktadır.

Bu seçimde önemli olan potansiyel kitlenize mesajınızın en iyi şekilde ulaştırılacağı ve geri dönüş alabileceğiniz reklam modelini oluşturabilmektir.

Tüketicilerin günlük rutinleri içerisinde en çok kullandığı, her gün binlerce kişinin hareket halinde olduğu önemli merkezlerde sizde yerinizi almak istemez misiniz?
İstanbul genelindeki tüm açık hava reklam billboard kiralama mecraları hakkında bilgi almak, yer listesini öğrenmek ve reklam vermek için bize ulaşabilirsiniz.
İstanbul'un Gözü Sizin Üzerinizde Olsun!

Bilgi Formu!

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz. Uzmanlarımız detaylı bilgi için sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.


Adalar billboard kiralama, Arnavutköy billboard kiralama, Ataşehir billboard kiralama, Avcılar billboard kiralama, Bağcılar billboard kiralama, Bahçelievler billboard kiralama, Bakırköy billboard kiralama, Başakşehir billboard kiralama, Bayrampaşa billboard kiralama, Beşiktaş billboard kiralama, Beylikdüzü billboard kiralama, Beyoğlu billboard kiralama, Büyükçekmece billboard kiralama, Beykoz billboard kiralama, Çatalca billboard kiralama, Çekmeköy billboard kiralama, Esenler billboard kiralama, Esenyurt billboard kiralama, Eyüp billboard kiralama, Fatih billboard kiralama, Gaziosmanpaşa billboard kiralama, Güngören billboard kiralama, Kadıköy billboard kiralama, Kağıthane billboard kiralama, Kartal billboard kiralama, Küçükçekmece billboard kiralama, Maltepe billboard kiralama, Pendik billboard kiralama, Sancaktepe billboard kiralama, Sarıyer billboard kiralama, Silivri billboard kiralama, Sultanbeyli billboard kiralama, Sultangazi billboard kiralama, Şile billboard kiralama, Şişli billboard kiralama, Tuzla billboard kiralama, Ümraniye billboard kiralama, Üsküdar billboard kiralama, Zeytinburnu billboard kiralama